AYT Danışmanlık, Türkiye’de 2004 yılından itibaren yabancı uyruklu vatandaşlar için koşulsuz bir şekilde müşteri memnuniyetine dayalı bir hizmet sunmaktadır. AYT Danışmanlık olarak vermiş olduğumuz hizmetler; yabancı uyruklu vatandaşlar için çalışma izinleri, ikamet izinleri, vatandaşlık işlemleri, personel temini, sigorta işlemleri hizmetleri vermektedir. Ayrıca yabancı sermayeli şirket kuruluşlarından yabancıların vize ihlalinden kaynaklanan problemlerin çözümüne, Turkuaz Kart işlemlerinden vatandaşlık işlemlerine kadar geniş bir yelpaze de hizmet sunmaktadır.

15 yıllık birikimiyle faaliyet yürüten firmamız, yabancıların ülkemizdeki resmi kurumlar nezdinde ki idari ve hukuku anlamda izinlerinin alınması konusunda uzman kadromuz ile hızlı, güvenilir bilgi çağının getirdiği yenilikler doğrultusunda hizmet vermektedir.
Müşterilerimizin istek ve beklentileri üzerine yoğunlaşan hizmetlerimiz ve çözümler üretmedeki becerilerimiz ile etik ve ahlaki kurallar çerçevesinde hizmet veren firmamız, sağladığı desteği sadece yasalar ve yayınlanmış yönetmelikler çerçevesinde sunmaktadır.